« Kreativcisobě

Je v dnešní době těžké podnikat?

Řekněme si, že tak trochu ano. Žijeme ve světě, kde je strašně moc pravidel, se kterými se musíme vypořádat. Pravidla nejsou jenom v podnikání, ale i ve všech sférách, které si umíme jen představit. Proto je dobré, když podnikáme, vytvořit si určitá pravidla, kterými se ve své podnikatelské cestě řídit! Jste zvědavý, jaké to jsou ty pravidla? Čtěte dál!

Pravidlo č. 1

Nikdy neztrácet naději! Může se stát, že se ocitnete v situaci, kdy vám zrovna není nejlíp a vašemu podnikání, se zas tolik nedaří. V tento moment, přichází myšlenky, které vedou k zániku prvotní myšlence, jak by měl váš podnik fungovat. Tento moment je zcela normální pro každého z nás, takže nejste vůbec sami, pokud tak uvažujete.

Řešení: je dobré začít dělat něco jiného, nejlépe odpočívat a nabrat energii. V tento moment nabíráte energii a přicházíte na jiné myšlenky. Když tak uděláte, vyhnete se emočním urychleným rozhodnutím, kterých byste možná i jednoho dne litovali.

Pravidlo č. 2

Vždy si připomínat, jaká byla prvotní myšlenka. Pokud jste chtěli postavit obrovský panelový dům, kde byste pronajímaly byty a náhle byste měli problém, mrkněte na první výkres, který jste nakreslili.

Kreativita je silná věc při podnikání

K podnikání, je také potřeba mít i kreativitu. Bez ní, je podnikání těžké uskutečnit. My věříme, že každý má nějakou svoji kreativitu, která mu dopomáhá uskutečnit jeho vysněné plány. Viz, například panelový dům, který máte v plánu postavit. Může se stát, že budete potřebovat udělat nějakou změnu, která vám pomůže k dostavbě, celého panelového domu. K této činnosti, budete potřebovat hrstku kreativity na konečné řešení, ale co když vám zrovna něco nejde vyřešit? Čtěte dál!

Pravidlo č. 1 (inspirace)

Nemusíme nazývat zrovna tuto myšlenku pravidlem, ale spíše pomůckou, která se vám může někdy hodit. Když máte potíže něco vytvořit, vlastními nápady, zeptejte se další lidí kolem vás. Lidé, kteří žijí kolem vás, žijí v jiné bublině a mohou vám tak trochu pomoci. Mě osobně, vždy tato rada pomáhá, jelikož jiní lidé, jiné zajímavé nápady. U tohoto nesmíte zapomínat, na váš nápad, vy se jej necháváte inspirovat.

Pravidlo č. 2 (realizace)

I když se vám nezdá, že váš nápad není stoprocentně pravý, i tak může být zajímavý. V dnešní době není nic stoprocentního, což může být u některých velký problém. Plno lidí si myslí, že top genialita nebo něco co musí být úplně super, musí vždy být takto vytvořeno. Jsme jen lidi, kteří rozhodně nevytváří ty nejgeniálnější nápady nebo nedělají ty nejlepší rozhodnutí. Takže pokud uděláte nějakou chybu při vaší kreativitě, je to jen dobře. Chybovat je snad povinnost!

Sebevědomí při podnikání, je také potřeba!

Asi poslední věc, kterou bych chtěl říct, je že v dnešní době, musíte sebevědomí na podnikání! Bez sebevědomí to jen tak nejde. Můžete se dostat do situací, kdy musíte říct něco, co byste normálně neřekli. V těchto situacích, se sebevědomí, vždy hodí. Takže menší rekapitulace, když budete unavení, odpočívejte, když vám kreativita nejde, zeptejte se lidí kolem sebe! Věřte nám, budete dělat jedno dobré rozhodnutí za druhým! Vezměte si příklad z webu ceskecasino.com, to má pořádné seběvědomí!

3 Mar 2021